تولدی دیگر

پرشین بلاگ
نویسنده : بابای حسین کوچولو - ساعت ۸:٠۱ ‎ق.ظ روز شنبه ٢ امرداد ۱۳۸٩
 

پرشین بلاگ فروخته می شود

                               

به دنبال وقوع برخی اتفاقات، بالاخره مالکیت سایت پرشین بلاگ به عنوان نخستین سرویس‌دهنده وبلاگ فارسی اعلام کرد این مجموعه آنلاین را از طریق پیشنهاد و مذاکره واگذار می‏کند.

مهدی بوترابی مالک سایت پرشین بلاگ در این باره نوشت: «پرشین بلاگ در نهمین سال فعالیت خویش و به منظور تضمین بیشتر و گسترش فعالیت‌هایش در جامعه مجازی و اینترنت از طریق پیشنهاد و مذاکره به علاقه‌مندان واجد شرایط واگذار می‌شود.»

با این تفاسیر باید منتظر بود و دید این سرویس وبلاگ فارسی به چه اشخاصی با چه مبلغی و تحت چه شرایطی واگذار خواهد شد و چه تغییر رویکردی در سرویس‌دهی این سایت به بیش از 220 هزار کاربرش که برخی از آنها سال‌ها از این طریق وبلاگ‌هایشان را به روز می‏کنند، به وقوع خواهد پیوست.            منبع: سایت تابناک

.............................................................................................................................................................

پی نوشت ١: از اینکه یک هفته نبود من رو تحمل کردید و بی صبرانه منتظر بودید تا من برگردم متشکرم (تحویل بازاره)نیشخند

پی نوشت ٢: برای تولد هر دوست و آشنایی روز شماری میکنیم و هدیه تهیه میکنیم تا برسه و بریم جشن تولد، و یا حداقل با گفتن تبریک بهش خوشحالش کنیم، این رو گفتم که بگم تا روز میلاد آقا فقط با امروز ٣ روز دیگه وقت داریم به نظر شما دستمون پره یا خالیه!!!؟؟؟ به نظر شما چکار کنیم که ارتباط وصل بشه و بتونیم لبخند زیباش رو حس کنیم!!!؟؟؟ آیا تبریک ما رو میشنوه یا فاصله مون رو اونقدر زیاد کردیم که ..... ؟؟؟؟