تولدی دیگر

حکم علی کریمی محترمانه وتو شد!!!!
نویسنده : بابای حسین کوچولو - ساعت ۸:۳٦ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢٧ امرداد ۱۳۸٩
 

دعای روز هفتم :

اللهمّ اعنّی فیهِ على صِیامِهِ وقیامِهِ وجَنّبنی فیهِ من هَفَواتِهِ وآثامِهِ وارْزُقْنی فیهِ ذِکْرَکَ بِدوامِهِ بتوفیقِکَ یا هادیَ المُضِلّین.

خدایا یارى کن مرا در این روز بر روزه گرفتن وعبـادت وبرکنارم دار در آن از بیهودگى وگناهان وروزیم کن در آن یادت را براى همیشه به توفیق خودت اى راهنماى گمراهان.

.................................................................................................................................................

هیات مدیره استیل آذین کاملا محترمانه حکم اخراج علی کریمی را وتو و خواهان تجدید نظر در پروسه رسیدگی به این ماجرا شد.

در بیانیه رسمی باشگاه استیل آذین آمده است:« با توجه به تشکیک و تردیدی که برای هیات مدیره باشگاه استیل آذین در خصوص میزان صحت و کم و کیف گزارش های ارائه شده به مدیرعامل محترم باشگاه به وجود آمده است ،پس از بحث و بررسی در باره موضوع مورد نظر ، با پیشنهاد مدیرعامل محترم برای ارجاع مورد به کمیته انضباطی و تهیه گزارش لازم و ارائه گزارش به هیات مدیره ، به اتفاق آراء موافقت کرد.»

 در جلسه فوق العاده عصر دیروز سه شنبه مورخ ٢۶ مرداد ماه ١٣٨٩، هیات مدیره استیل آذین که همه اعضا ، مشاوران و  معاونان باشگاه حضور داشتند ، بحث اخراج علی کریمی به طور ویژه بررسی شد. در این نشست ، مصطفی آجورلو تصمیم خود برای اخراج علی کریمی را ناشی از گزارش مکتوب سرپرست تیم دانست و اصرار داشت بر اساس اعلام سرپرست تیم ، کریمی با امتناع از دستورالعمل ابلاغی سازمان لیگ ، اقدام به روزه خواری در ملاء عام و توهین به مسئولان سازمان لیگ کرد.

در مقابل اما اعضای هیات مدیره با استناد به گفته های متناقض صادق درودگر در چند برنامه تلویزیونی اساس گزارش رسیده به مدیریت باشگاه برای صدور چنین حکمی را مورد تردید قرار دادند . تعدادی از اعضای هیات مدیره و شخص حسین هدایتی ضمن احترام به مدیریت اجرایی باشگاه از او خواستند تا برای رفع ابهام در گفته هایی که مدیریت را در مقام تصمیم گیری قرار داده ، کمیته انضباطی باشگاه باری دیگر پرونده اتفاقات تمرین عصر پنجشنبه را بررسی کرده و سپس درباره اخراج کریمی تصمیم گیری کند.

این اتفاق یعنی اگرچه علی کریمی تا پایان هفته در تمرینات استیل آذین شرکت نمی کند اما از نظر باشگاه ، او حالا دیگر بازیکن اخراجی نیست و تنها به دلیل بررسی دقیق تر ماجرای تخلفش باید تعلیقی چند روزه را سپری کند و منتظر بماند تا صابری ظفرقندی  به عنوان رئیس کمیته انضباطی باشگاه استیل آذین پس از گفت و گو با سرپرست تیم و البته علی کریمی ، ابهام ها در گزارش پر تناقض صادق درودگر را برطرف کند.

همچنین قرار شد حکم نهایی درباره کریمی را این بار با ارائه گزارش کارشناسی کمیته انضباطی به هیات مدیره ، اعضای هیات مدیره در روزهای آینده صادر کنند. تصمیمی که خود نشان دهنده وتوی حکم بدوی توسط مدیرعامل را دارد .

البته هیات مدیره در پایان این نشست با حمایت قاطع از مدیریت باشگاه ، بحث تغییرات در مدیریت را منتفی دانست .

گفته می شود اعضا به این دلیل خواستار رسیدگی دقیق به گزارش ارائه شده از سوی صادق درودگر برای مصطفی آجورلو شدند و این احتمال بعید نیست که چنانچه مشخص شود این گزارش در بر دارنده تمام واقعیات اتفاقات تمرین روز پنجشنبه استیل آذین نبوده ، تغییرات در کادر سرپرستی تیم دور از ذهن نباشد.           خبر آنلاین