تولدی دیگر

به نظر شما تعطیلی به عیدفطر امسال میر سد؟؟؟
نویسنده : بابای حسین کوچولو - ساعت ۱۱:٤٩ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٦ شهریور ۱۳۸٩
 

دعای روز بیست و هفتم :

اَللّـهُمَّ ارْزُقْنى فیهِ فَضْلَ لَیْلَةِ الْقَدْرِ وَ صَیِّرْ اُمُورى فیهِ مِنَ الْعُسْرِ اِلَى الْیُسْرِ و َاقْبَلْ مَعاذیرى وَحُطَّ عَنّىِ الذَّنْبَ وَالْوِزْرَ یا رَؤُفاً بِعِبادِهِ الصّالِحینَ

خدایا فضیلت شب قدر را در این ماه روزیم گردان و بگردان کارهایم را در آن از سختى به آسانى و عذرهایم را بپذیر و گناهم را بریز اى مهربان به بندگان شایسته ات.

............................................................................................................................................................

اولویت بررسی طرح کاهش ساعت کاری ادارات در ماه رمضان و افزایش تعطیلات عیدفطر علی رغم مخالفت نمایندگانی چون نادران و توکلی نهایتا به تصویب رسید.

به گزارش خبرآنلاین، احمد توکلی، الیاس نادران، حسن کامران، حمیدرضا فولادگر تذکراتی در مخالفت با اولویت در بررسی طرح افزایش تعطیلات عید فطر دادند. اما نهایتا درخوئاست 50 نماینده برای اولویت دهی به بررسی طرح کاهش ساعت کاری ادارات در ماه رمضان و افزایش تعطیلات عیدفطر از سوی ابوترابی‌فرد به رای گذاشته شد که با 131 رای موافق، 68 رای مخالف و 60 رای ممتنع به تصویب رسید.

اما ابوترابی‌فرد که ریاست جلسه امروز را برعهده داشت گفت که مجلس باید ابتدا طرح نیمه کاره اش در رفع ایراد شورای نگهبان را برررسی کند و بعد وارد بررسی این طرح شود. این در حالی است که نمایندگان طرح دوفوریتی دیگری را برای جذب نیروهای خرید خدمتی ارائه دادند و در حال حاضر مجلس مشغول بررسی درخواست دوفوریت این طرح است.

این موضوع با تذکر جمشیدانصاری نماینده زنجان مواجه شد که گفت: با بررسی این طرح دوفوریتی و قرائت نطق نمایندگان، بررسی طرح افزایش تعطیلات عید فطر به جلسه فردا موکول می‌شود و عملا برای سال جاری به تصویب نمی‌رسد!

ابوترابی‌فرد هم پاسخ داد که از نظر آیین‌نامه‌ای نمی‌توان طرح افزایش تعطیلات عید فطر را با اولویت بررسی کرد.

به این ترتیب سرنوشت طرح مذکور در هاله‌ای از ابهام است و بعید به نظر می‌رسد که در جلسه امروز تصویب شود و به عید فطر امسال برسد.