جدیدترین اظهارات نامزد انتخاباتی جناح بوق!!!

در جمع مردم حاضر در پارک
ما کشور پیشرفت هستیم، نباید الان مملکت ما اینجا باشد، باید با این سرمایه عظیم، کشور ما اونجا باشد. (صدای تشویق مردم در حالی که دارند بستنی های توزیع شده را لیس می زنند)


در جمع زنان خانه دار محله اقدس خانوم و رفقا
خانه داری مهمترین شغل بانوان و البته شغل اهالی بهشت است. زن موتور محرک جامعه است و در کشور پیشرفته ما نباید وضعش اینطور باشد، زن خانه دار باید آنطور باشد. این درست نیست که الان وضعیت زنان خانه دار اینجور است. افتخار من این است که برنامه ای دارم برای اینکه وضع زن خانه دار از این وضع در آید. (زنان خانه دار در حال پاک کردن سبزی آش پشت پا برای نامزد محبوبشان، سر تکان می دهند)


در جمع صنعتگران بیکار
ماشین کشور را پنچر کرده اند. تازه ما زاپاس هم نداریم. قبلش هم البته به روغن سوزی افتاده بود و ریپ می زد. کشور ما که ژیان نیست، کشور ما باید بنز باشد و البته راننده بنز هم می خواهد. من بنز ندارم اما گواهینامه شو که دارم. تازه همه مردم باید بنز داشته باشند و صنعتگر ایرانی می تواند از پراید، بنز بسازد. شده که می گم! (صدای کف زدن حضار)


در جمع دانشجویان اصولگرا
سالها این جماعت اصلاح طلب بی تربیت، کشور را به عقب راندند و بعد هم یک عده در لباس اصولگرایی کشور را به عقب تر بردند؛ حالا دیگر نوبت اصولگرایی اصلی است که واقعا اصولگرایی را به کام ملت بچشاند. دیگه دنبال آهو دویدن فایده نداره...(صدای حضار که با تکان دادن پرچم شعار می دهند: نداره...نداره...نداره)


در جمع اصلاح طلبان وبلاگ نویس
هرکسی آمد جلو حرف نویی داشت، به او انگ اصلاح طلبی زدند و ردش کردند؛ مگر اصلاح طلبی بد است؟ همه مردان بزرگ تاریخ اصلاح طلب بودند؛ حالا هم کارهایی با مملکت کرده اند که آدم رویش نمی شود بگوید اصولگراست. من البته اصولگرا هستم ولی نه از اوناش. اطلاح طلبم نه از اوناش(صدای جیغ مستمعین به گوش می رسد)


در جمع جوانان محل
مشکل امروز جوان ایرانی کار و ازدواج نیست؛ مشکل امروز جوانان ما، سرعت اینترنته. من خودم پری روز اومدم عکس پسرمو دانلود کنم، سه بار دیس شدم، کشوری که پهنای باند آزاد به عدد دلخواه مردم و جوانانش نداشته باشد، کشور نیست. من غصه می خورم می بینم جوان ها ساعت ها وقتشان را پای اینترنت تلف می کنند برای دانلود یه عکس یا ورود به یه شبکه اجتماعی...همه اینها را درست می کنم.(کف و جیغ و هورای حاضرین)

ادامه سخنرانی نامزد جناح بوق در روزهای بعد و همزمان با سفرهای استانی ایشان منتشر می شود.

/ 4 نظر / 41 بازدید
مریم

جااااااااااااااااااااااااااااالب بود...خیلیییییییییییییییییییییییییییییی[خنده]

یاسمن

بوق بوق بوق جالب بود خدا به دادمون برسه امیدوارم روزهای خوبی در پیش باشه

مهدیسا

[چشمک]