امشب احمدی‌نژاد پا به توپ می‌شود!!!

محمود احمدی‌نژاد رییس‌جمهور کشورمان امشب در مسابقه فوتبال بین تیم ملی سال 1998 و تیم ملی سال 2014 بازی خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، احمدی‌نژاد قرار است به عنوان بازیکن تیم ملی سال 98 در ورزشگاه آزادی در مقابل تیم ملی فوتبال سال 2014 بازی کند.

پیشنهاد این بازی چندی پیش توسط وی در دیدار از کمپ تیم ملی قبل از مسابقه با کره جنوبی مطرح شد.

این بازی امشب ساعت 22 به مدت 60 دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.


و این در حالیست که :

درحالی که اعلام شده دو تیم ملی 98 و 2013 ایران ، شنبه شب رودرروی هم قرار می گیرند ، تعدادی از ستاره های اسمی تیم 98 در این بازی غایب هستند. از میان دعوت شدگان به بازی شنبه احمدرضا عابدزاده آمریکاست و قطعا در این مسابقه که قرار است محمود احمدی نژاد رئیس جمهور کشورمان هم یکی از حاضرینش باشد ، شرکت نمی کند. نادر محمدخانی کاپیتان آن سال های تیم ملی هم سالهاست خارج از ایران و در انگلستان زندگی می کند. او هم از غایبین این بازی است. خداداد عزیزی اعلام کرده علاقه ای به حضور در این میدان ندارد. او می گوید این مسابقه نبردی نابرابر است. برای همین به نوع دعوت ها اعتراض دارد و نمی خواهد به ورزشگاه آزادی برود.
علی دایی که سخت درگیر آماده سازی پرسپولیس است خیلی تمایلی برای حضور در چنین مسابقاتی ندارد . تمرین امشب پرسپولیس بعد از افطار و همزمان با بازی ورزشگاه آزادی برگزار می شود و بازی سخت پیش روی پرسپولیس با تراکتورسازی که تکلیف این تیم در تقابل با هوادارانش را خیلی زود در دوئل دایی کریمی مشخص می کند ، باعث می شود تا دایی بیشتر تمرکزش روی تیمش باشد تا مراسم تجلیل از پیشکسوتان. با این حساب باید گفت او هم مثل خداداد تمایلی ندارد که شنبه شب به ورزشگاه آزادی برود مگر اینکه اتفاق دیگری بیفتد.
یکی دیگر از غایبین بزرگ این بازی هم مهدی مهدوی کیا است. او قبل از این مسابقه برای تدارک یک اردوی دوستانه برای تیم ملی نوجوانان ایران و جذب اسپانسر به آلمان سفر کرده است. اگر مهدی تا قبل از بازی به تهران نرسد ، او هم یکی دیگر از اسمی های تیم 98 است که در بازی نمادین رئیس جمهور شرکت نخواهد داشت. کریم باقری کشاله رانش کشیده و در د شدیدی دارد . او این روزها در تمرین پرسپولیس هم پا به توپ نمی شود. او شاید شنبه شب به ورزشگاه برود اما احتمال بازی کردنش خیلی زیاد نیست.
محمد خاکپور از ستاره های تیم 98 و یار همیشگی آن روزهای حمید استیلی در فوتبال ، پنجشنبه تهران را به مقصد تگزاس ترک کرده و چند هفته ای را همراه با خانواده اش در آمریکا سپری می کند. این ها به اختمال فراوان غایبان سرشناس بازی شنبه شب از تیم 98 هستند.
اگرچه در سوی مقابل بازیکنانی چون پیروانی ، استیلی و علیرضا منصوریان در کنار دیگر یاران ذخبره آن تیم به میدان می روند. حتی علیرضا منصوریان مربی تیم ملی امیدهای ایران می خواهد با دست شکسته برای تیمش به میدان برود. از تیم 2013 هم بازیکنان تیم پرسپولیس همزمان با بازی در تمرین هستند . استقلالی ها دقایقی پیش از بازی تمرینات شان تمام می شود و سپاهانی ها و دیگر شهرستانی ها برای رسیدن به تهران باید از اردوی تیم های شان یک روز دور باشند و این می تواند لطمه ای بزرگ به روند تمرینی شان بزند.
شخص کارلوس کروش هم تازه 2 بامداد یکشنبه به تهران می رسد و این بازی به نظر می رسد غایبان بسیاری دارد.
 

/ 2 نظر / 64 بازدید
بیداد کرمانشاهی

سلام استاد عزیز[گل] محمود جون هم فشارش افتاد و غایب بود![چشمک][نیشخند]

دخترخاله ها

بازی یک نیمه ی دیگه لیست حضور و غیاب نمیخواست که.... اما خوشحال شدیم که یکبار دیگه بازیکنهای اون سالها رو دور هم جمع کردند .... فکر کنیم به اونهایشون که از فوتبال دور شده بودند یه انرژی مثبتی داده شد و متوجه شدن که هنوز هم میتونن ادامه بدن. تا درودی دیگر بدرود[گل]