حلول ماه مبارک رمضان مبارک

دعای روز اول :

اللهمَ  اجْعلْ صِیامی فـیه صِیـام الصّائِمینَ وقیامی فیهِ قیامَ القائِمینَ ونَبّهْنی فیهِ عن نَومَةِ الغافِلینَ وهَبْ لی جُرمی فیهِ یا الهَ العالَمینَ واعْفُ عنّی یا عافیاً عنِ المجْرمینَ.

خدایا قرار بده روزه مرا در آن روزه داران واقعى وقیام وعبادتم در آن قیام شب زنده داران وبیدارم نما در آن از خواب بى خبران وببخش به من جنایتم را در این روز اى معبود جهانیان ودر گذر از من اى بخشنده جنایات کاران.

...............................................................................................

باز هم ماه رمضوون رسید و تونستم یک بار دیگه این فرصت رو بدست بیارم و جلوش زانو بزنم، نه اینکه تا به حال توی زمانهای غیر از این ماه نشده، شده. ولی هنوز بلند نشدم یادم رفته که چه قولی دادم و چه عهدی بستم. فکر میکنم توی این ماه خوش قول ترم و کمی هم متعهدتر . و برای همین هم هست که این روزها رو دوست دارم.

روزهایی که بدن سختی میکشه و زیر بازوی روح رو میگیره تا بلندش کنه، این شبهایی که لحظات نابش رو در اختیارمون میذاره تا بتونیم عشق بازی کنیم.

آره باز ماه مهمانی خدا رسیده و دارم به این فکر میکنم که چه زود از پارسال رسیدم به امسال و توی این زود بودن چقدر دیر فهمیدم عقب موندم از دیگران.

موقع افطار میخوام دعا کنم  ، بعد از عزیزانم که همه ی آرزوهای قشنگ رو براشون خواستم میخوام بگم : خدایا قدرت درک این ماه عزیزت رو به من عنایت کن و توفیق بده سال دیگه هم به مقام برسم. اما یهو یکی تو وجودم بهم میگه:

آهای این دعا تکراریه و پارسال درخواست شده!!!!

میگم : خب چه اشکالی داره امسال هم برای سال دیگم دعا میکنم.

اونوقت میگه : خب به نظرت از سال گذشته تا امروز که این دعا مستجاب شده چقدر بهش نزدیکتر شدی؟؟؟؟ اصلا چکار کردی برای خودت و دیگران؟؟؟ بهشتی شدی یا جهنمی تر؟؟؟؟

و من سکوت میکنم و فکر!!!!

الهی و ربی من لی غیرک

/ 7 نظر / 4 بازدید
مهدیه

فرارسیدن این ماه پر برکت رو بهتون تبریک میگم خیلی خیلیییم التماس دعا ... مریمم با حساب من 7 شهریور میاد یعنی چون به ماه رمضون افتاد سفرش 21 روزه شده ...

مریم

سلام. بیام سراغ کامپیوتر و اینتر نت و به وبلاگ شما سر نزنم؟ تا حالا فکر کردی اگر سی دعای روزهای ماه رمضان در ما تجلی پیدا میکرد چقدر دنیامون زیبا میشد؟

یاسمن

ماه رمضان هم مبارک . شنیدن دعای ربنا لذت بخش ترین قسمت این ماهه . ماهتون عسل .به قول احسان علیخانی برنامه ماه عسل [گل]

الهه

سلام دوست عزیز مرسی که دعای روز رو با معنی گذاشتی من دوست دارم همیشه هر دعای عربی که میکنم حتما معنیشم بدونم. التماس دعا[لبخند]

atena

ممنون واسه دعا. مبار باشه ماه مهمونی خدا[گاوچران]

رویا

سلام از این جمله شما خیلی خوشم اومد و احساس خوبی پیدا کردم[لبخند] روزهایی که بدن سختی میکشه و زیر بازوی روح رو میگیره تا بلندش کنه

الهه

سلام. دیروز اومدم وبلاگتون ولی مطلب جدید ننوشته بودین!! چی شد که الان اومدم دیدم دوتا مطلب جدید نوشتین و من ندیدم!![تعجب] نماز و روزه قبول باشه. یادتون نره منو دعا کنین...[خجالت]