تقلب در کنکور

شرکت مردی در آزمون ارشد به جای همسرش!!

یک پزشک عمومی در اقدامی عجیب با پوشیدن لباس زنانه به جای همسرش در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرد.

به گزارش وطن امروز این مرد که 2 سال در کشور انگلیس دوره‌های کامپیوتر را نیز گذرانده است در آزمون کارشناسی ارشد کامپیوتر به جای همسرش شرکت کرد، اما پوشش زنانه نیز نتوانست راز این زن و شوهر را پنهان نگاه دارد. 25 بهمن ماه سال 87 مسؤولان امتحانات آزمون کارشناسی ارشد کامپیوتر در دانشگاه شهید بهشتی متوجه رفتارهای مرموز یک شرکت‌کننده شدند.

شرکت‌کننده لباس زنانه به تن داشت اما مسؤولان با دیدن دستان وی متوجه شدند او یک مرد است که با لباس زنانه در جلسه امتحان حاضر شده است!

این شرکت‌کننده به دفتر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌های سراسری منتقل شد و همه ناباورانه متوجه شدند که وی یک مرد است که با پوشیدن لباس زنانه در آزمون حضور یافته است. پرونده‌ای در این باره در هیات بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌های سراسری تشکیل شد و کارشناسان به بررسی موضوع پرداختند تا راز این مرد زن‌نما فاش شود.

در تحقیقات گسترده این حقیقت افشا شد که داوطلب اصلی یک زن بوده اما شوهرش با پوشش زنانه در دانشگاه حاضر شده تا به جای وی امتحان دهد.

پرونده این تخلف در شعبه سوم دادیاری دادسرای ناحیه یک تهران تحت رسیدگی قرار گرفت و مرد زن‌نما وقتی در برابر دادیار عبدی حاضر شد ادعای عجیبی را مطرح کرد.

این مرد که دکترا دارد و پزشک عمومی است در بازجویی‌ها گفت: چند سال پیش در انگلیس دوره‌های کامپیوتر را گذراندم و به ایران بازگشتم و مدرک پزشکی‌ام را در یکی از دانشگاه‌های تهران گرفتم.

وی افزود: در آن زمان با همسرم که مهندس کامپیوتر است آشنا شدم و با هم ازدواج کردیم. همسرم کارشناسی کامپیوتر دارد و آرزو داشت که روزی مدرک دکترایش را بگیرد. 3 سال بود که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت می‌کرد اما قبول نمی‌شد و خودش احساس می‌کرد به خاطر استرس و اضطراب پیش از آزمون است.یک شب پیش از امتحان همسرم به خاطر همین استرس، مریض شد و ناچار شدم او را به بیمارستان ببرم. نگرانش بودم و از او خواستم که امسال نیز در امتحانات کارشناسی ارشد شرکت نکند، چون سلامتی‌اش در خطر بود.

برای اینکه او را خوشحال کنم در اقدامی عجیب عصر روز جمعه (زمان امتحان) لباس زنانه پوشیدم و در جلسه امتحان حاضر شدم،‌ بدون اینکه همسرم متوجه شود. چون به کامپیوتر علاقه دارم، همه سوال‌ها را درست جواب دادم اما مامور انتظامات با دیدن دستانم به من شک کرد و موضوع لو رفت.

وی افزود: می‌خواستم همسرم را خوشحال کنم، اصلاً تصور نمی‌کردم گرفتار شوم، با خود فکر می‌کردم قبولی در امتحانات سراسری کارشناسی ارشد بهترین هدیه ای است که می‌توانم به همسرم تقدیم کنم!

پس از اظهارات این پزشک متخلف، پرونده در اختیار شورای حل اختلاف قرار گرفت و در جلسه‌ای که با حضور رئیس هیات بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌های سراسری تشکیل شد طبق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی شخص داوطلب (مهندس زن) و شرکت‌کننده (پزشک مرد) هردو به پرداخت جریمه محکوم شدند و مهندس زن از سال 88 تا پایان سال 92 از همه آزمون‌های تحصیلات محروم شد.

پزشک عمومی نیز از سال 88 تا پایان سال 94 اجازه شرکت در هیچ آزمون سراسری را ندارد.

....................................................................................................................

پی نوشت 1: باید یکی به این بنده خدا میگفت ممکنه مراقب  امتحان چشم چرون باشه چشمک

پی نوشت 2: شاید بهتر باشه از دوست عزیزی که امشب با حرفام دلخورش کردم پوزش بخوام لبخند

/ 10 نظر / 4 بازدید
یاسمن

جل الخالق مردم چه کارها می کنند . اما پی نوشت 1 رو موافقم اساسی [چشمک]

مریم

لطف دارید شما هر وقت دوست داشتید تشریف بیارید[گل]

الهه

عجب!!! چه مرد خوبی! کاش منم یه همچین همسری پیدا کنم!!!![نیشخند]

ف ه ي م ه

اره فكر خوبي.مخصوصا برا من كه كنكور ارشد شده يه غول بزرگ دست نيافتني.بايد يه نقشه اساسي كشيد.چند ماه وقت داريم؟

اتنا

[بازنده]چه شوهر فدا کاری[قلب]

الهام

سلام متن قبلیت خیلی قشنگ بود خیلی این اقای دکتر خیلی از خود گذشته بوده کاش لو نمی رفت[ناراحت] [گل][گل][گل]

رویا

سلام من از تقلب به هر شکلی که باشه بدم میاد.حتی اگه در قالب ابراز علاقه ودوست داشتن باشه. به نظرم همسر این مرد باید از این به بعد بیشتر مراقب شوهرش باشه، چون قابل اطمینان نیست واهل تقلبه.

رویا

سلام واسه چی از حرفم تعجب کردین؟!میشه لطفا بگین؟ اینقدر حرفم عجیب بود؟ به نظر شما باید از این مرد متقلب تعریف هم میکردم و میگفتم به به چه همسر خوبی!آره؟! ولی بازم میگم این مرد متقلب قابل اطمینان نیست![لبخند][چشمک]

فاطمه

اين دوستت كه گفتي كدوم دوستت بود؟